לוקדאווט – שירות מנעולן אמין

לבקש שירות ממנעולן דורש רמה מסויימת של אמון באדם אותו אנו מעסיקים. אחרי הכל כשאנחנו מזמינים מנעולן אנו חושפים בפניו את מה שלעיטים קרובות הנכס היקר ביותר שיש ברשותינו – הבית שלנו וכל הרכוש בתוכו. אף פעם לא שמעתי על מקרה בהם מנעולן חזר ופרץ לבית בו הוא נתן שירות, אבל אפשר להבין את הדאגה הנובעת כשקוראים למנעולן – בין אם זה לשירות של פריצת רכב, ובין אם זה לקבלת שירות של התקנת כספות, התקנת מצלמות אבטחה או כל שירות אחר. המנעולן נחשף לידע יקר ערך ולכן עליו להיות אמין ולתת שירות במחויבות מוחלטת ללקוח. כל מנעולן שעובד בלוקדאווט עובר בחינת אישיות שמראה לנו עד כמה המנעולן אמין, מה הוא חושב על מתן השירות (האם זו רק עבודה או שליחות) ועד כמה הוא בעל יכולת לתת תשומת הלב לבעיה אותה הוא נדרש לפתור.

שירותי מנעולן של לוקדאווט בגבעתיים

המוקד המרכזי של לוקד אווט נמצא בגבעתיים ובו אנו נותנים מענה למשימות דחופות כמו שירות מנעולן, פורץ רכבים ושאר שירותים שמצריכים מענה מיידי של מנעולן 24 שעות ביממה. חוץ מבגבעתיים בלוקד אוווט עובדים כמה מנעולנים שנותנים שירות אמין באיזורים שונים בארץ. אנו מקפידים שלכל מנעולן או טכנאי מצלמות אבטחה שנותן שירות בחברה יהיה אישור ממשטרת ישראל שהוא האישור האמין ביותר בישראל בתחום המנעולנות והאבטחה. אנו עושים את כל המאמצים האפשריים כדי להבטיח שלקוחותינו יידעו שהם מקבלים שירות מנעולן אמין.

לוקד אווט מספקים בגבעתיים שירותי מנעולן 24 שעות בכל נושא הקשור לפורץ ו\או מנעולן במקרים דחופים. בין היתר פורץ רכבים, מנעולן, פורץ מנעולים, פורץ דלתות ועוד. כמובן שבנוסף לשירותים הנ”ל אנו נותנים בגבעתיים כל שירות אחר שניתן בכל הארץ. למידע נוסף על שירותי מנעולן בגבעתיים קרא עודבעמוד הראשי.

השירותים של לוקדאווט בכל הארץ

מנעולן-בכל-ישראל
בנוסף לשירות החירום בגבעתיים, לוקדאווט מספקים שירותים הקשורים לאבטחת הבית בכל הארץ. את השירותים אותם אנו מספקים מביאים לכם בעלי מקצוע אחראים, מיומנים, והכי חשוב אמינים. השירותים של לוקד אווט בכל הארץ:

  • התקנת כספות
  • התקנת מצלמות אבטחה
  • ייעוץ באבטחת העסק ו\או אבטחת הבית
  • קורס פורץ מנעולים
  • התקנת מנעול ביומטרי
  • מנעול דיגיטלי ועוד..

יש סיבה שלוקדאווט נחשבת לחברה האמינה ביותר בתחום המנעולנות המקצועית בישראל. לכל צורך אנחנו נמצא את הפטרון ואתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים שירות מקצועי ואמין. אם יש לך שאלות בכל נושא הקשור למנעולנות ו \ או אבטחה, צור קשר ואנחנו נחזור אליך.

עודכן לאחרונה ב7 ינואר,2017 מאת מערכת לוקדאווט