אודות לוקדאאוט – מנעולן מומלץ בגבעתיים

לוקדאאוט היא חברה צעירה ומובילה בתחום המנעולנות והאבטחה. ההתמחות העיקרית  של החברה היא שירות מנעולנות מיידי, והחזון הוא לתת מענה מקצועי ומהיר ככל האפשר במחיר סביר ונוח לכיס – כך שהלקוח יסיים את השירות בהרגשה טובה. לוקדאאוט נותנים שירות בעיקר בגבעתיים ובאיזור גוש דן, אך יש לנו מנעולנים גם בערים אחרות, ובינהם: אשדוד, רמת גן, ראשון לציון, ירושלים ועוד. אנו חברה בצמיחה ובקרוב ניתן שירותים בכל  רחבי הארץ.

מי עומד מאחורי לוקדאאוט ומה אנו עושים?

מנעולן בגבעתייםהשירות העיקרי הוא פורץ מנעולים 24 שעות. אנו יודעים שבטחון הוא  המרכיב החשוב  ביותר בחיים ובמקרים רבות יכול להיות מרכיב שמציל חיים, וזו הסיבה למענה אנו מציעים שירות פורץ 24 שעות ללקוחותינו. זמן התגובה יכול להיות עד עשרים וחמש דקות מקבלת השיחה. מה שאומר שבין אם שחכת את המפתחות שלך, ננעלת בחוץ או  השארת את מפתח הרכב בסטארטר אנו נמצאים במרחק דקות ספורות מלבוא ולפרוץ עבורך את  הדלת. בין שירותינו אנו מתקינים, מחליפים ומתקנים את כל סוגי המנעולים. בין אם זה מנעול דלת, מנעול חלון או מנעול רכב – אנו יודעים איך לפטור  לך את הבעיה ועל אף שחברתינו צעירה אנו עובדים עם אנשים מקצוע ותיקים בתחום.

בנוסף לזה אנו  מתקינים ומתקנים מנעולים לשערים, דלתות, כספות, דלתות גראג’, חלונות, יציאות חירום וכלובי מזגנים. ומעל הכל אנו מחוייבים לשירות לקוחות ממעולה ומשרתים לקוחות עסקיים ופרטיים בכל תחומי השירות. צוות המנעולנים שלנו עוסק לא רק בפריצת מנעולים אלא גם בהתקנת מערכות אבטחה ברמה הגבוהה  ביותר. החברה שלנו צומחת ותמשיך לצמוח תמיד כי הטכנאים שלנו לומדים תמיד על ההתפתחויות השונות בעולם האבטחה. כל בעלי המקצוע שלנו לומדים ומגיעים למקצועיות שלוקדאאוט יכולה להתגאות בה וצוות המומחים שלנו הוא הדגל להצלחתינו.

שירותים שמותאמים אישית ללקוח

לוקדאואט מנעולןאם יש לכם שאלה או חוסר ידע – תשאלו. תגידו לנו מה ההעדפות שלכם, מה התקציב ואנחנו נדע להתאים לכם את הפטרון הטוב ביותר. ייועץ מטעמינו יעזור לכם למצוא פטרון מותאם עם  החומרה שצריך כדי להפיק תוצאות מיטביות בעלות הנמוכה  ביותר. לקוחות עסקיים מקבלים שירות מותאם אישית לעסק.

תגובה מהירה

אנו מודעים לעובדה הפשוטה שזמן הוא המשאב היקר ביותר בעולם ולכן  אנו בפרוייקטים גדולים אנו עובדים עם לו”ז ברור מראש, ומספקים את השירות בזמן. הרגשת הבטחון והשלווה שלך היא המטרה העיקרית שלנו ואנו מחוייבים לבצע  את העבודה במהירות  האפשרית. גם  אם פשוט ננעלת בחוץ, או  שאיבדת את המפתחות לרכב  אנו נשלח פורץ שמומחה בתחום הבעיה שלך, יש לנו צוות מקצועי שיבוא לשרת אותך בתוך דקות. שים לב שזה כולל פריצות מכל  הסוגים כמו כמובן גם  פריצת רכב.

שירות לקוחות מעולה הוא בראש סדר העדיפויות של לוקדאאוט

ולסיכום, אנו מאמינים ששירות לקוחות מעולה  הוא המפתח להצלחה של  כל  עסק. יש  לנו צוות מיומן שיקבל  את הקריאות שלך, יגיב  מהר ויבוא לשירותך בזמן הקצר ביותר. תמיד כאן לשירותך 24 שעות ביממה, מסורים, מקצועיים ומחוייבים להצלחה. לוקדאאוט גבעתיים 050-446-4333.

עודכן לאחרונה ב22 מאי,2015 מאת מערכת לוקדאווט